poniedziałek, 19 sierpień 2019

Weselne sushi

sushi na weseluKażdy chce, żeby jego wesele było wyjątkowe i zapadło w pamięci wszystkich gości. Dlatego też ludzie planują na ten dzień różne pomysły. Zdarzają się pokazy sztucznych ogni, pokazy barmańskie, czy też różne inne rzeczy, które mają sprawić, żeby na weselu wydarzyło się coś nietypowego.

Pojawiają się też nowe pozycje w menu oraz stoły z przeróżnymi alkoholami.

Ostatnio też coraz częściej ludzie decydują się na podanie na weselu sushi. Jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ nawet jeżeli ktoś nigdy nie próbował tej potrawy, to ma okazję, skosztować chociaż jeden kawałek i ocenić, czy mu to posmakuje, czy też nie. Jest to natomiast bardzo ciekawa przekąska, którą bez problemu możemy podać w każdej porze roku, ponieważ każda porządna sala bankietowa posiada klimatyzację, więc nie musimy się w ogóle martwić o jakość jedzenia.

sushi barCo więcej, jeżeli chodzi o sushi, to mamy do dyspozycji całą masę różnych opcji, którą możemy wybrać. Przykładowo możemy się zdecydować na duży zestaw, który w swoim składzie zawiera około 68 kawałków różnego rodzaju sushi. Tak więc możemy dowolnie komponować swoje zestawy i dzięki temu możemy zamówić różne rodzaje jedzenia, żeby na stole była duża różnorodność i żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ponadto, sushi jest dosyć kolorowym jedzeniem, więc jeżeli ładnie wyłożymy je na stole, to będzie stanowiło dodatkową dekorację i urozmaicenie oraz bez wątpienia przyciągnie spojrzenie gości.

Każdy z nas może oczywiście wybrać inny zestaw, albo skomponować swój własny w zależności od naszych preferencji, a także ilości gości. Musimy pamiętać, że sushi to nie tylko ryż z rybą, ale również ryż z warzywami, warto więc wybrać różne opcje, żeby każdy mógł skosztować tego, na co będzie miał ochotę. Takie wesele na pewno będzie zapamiętane przez wszystkich gości, a my nie musimy tak jak większość podawać pieczonej świni, tylko właśnie zaserwować gościom przekąskę w postaci sushi. Większość na pewno skosztuje choć kawałek, żeby zobaczyć, czy jest to jedzenie w ich stylu.