wtorek, 16 lipiec 2019

Sezon ślubny tuż, tuż

weselne ciuchyWielkimi krokami zbliża się kolejny sezon ślubny. Można to oczywiście zauważyć po reklamach. Na wielu portalach społecznościowych możemy zobaczyć jak różne firmy starają się pokazać najnowsze trendy na zbliżający się sezon, są to zarówno propozycje dla kobiet, jak i mężczyzn.

Możemy nawet zobaczyć nowe, specjalne kolekcje lakierów ślubnych, czy na przykład pomadek. Dobrze jest więc najpierw samemu się zastanowić jak powinien wyglądać ten dzień, jakie chcielibyśmy dodatki oraz jakie kwoty możemy przeznaczyć na konkretne cele. Jest to dobre założenie, ponieważ dzięki temu możemy kontrolować nasze wydatki i móc sprawdzić, czy jest szansa na przesunięcie środków z jednej puli do innej.

Co więcej, jeżeli wiemy czego chcemy, to nie damy się skusić chwilową modą i nie będziemy później żałować, że wszystkie nasze dodatki były na przykład fioletowe – mimo że tak naprawdę wcale nie lubimy tego koloru. Warto więc na spokojnie przemyśleć najważniejsze kwestie i ewentualnie lekko je modyfikować, a nie łapać się na reklamy.