poniedziałek, 22 kwiecień 2019

Zimowe wesele

wesele zimąBardzo rzadko ludzie decydują się na śluby zimą. Głównie dlatego, że jest wtedy zimno i ciężko jest zaprezentować w całości suknię ślubną, czy garnitur. Trzeba też pomyśleć jak się ubrać, żeby wyglądać dobrze, ale żeby nie zamarznąć.

Zawsze też dodatkowym kosztem przy takim zimowym ślubie jest okrycie wierzchnie i obuwie. Musi to być coś ciepłego, ale nie może to też być zwykła kurtka zimowa.

Natomiast zdarzają się osoby, które chcą, aby ten ważny dla nich dzień odbył się właśnie zimą. Często na taki krok decydują się pasjonaci narciarstwa, którzy po całej ceremonii chcą się wybrać w podróż poślubną na narty. Dla wielu osób jest to ulubiony sport zimowy, a nie każdy przecież w podróż musi się wybierać w ciepłe kraje. Warto wtedy też skorzystać z kamer na stokach i przy sprzyjających warunkach można się nawet zdecydować na sesję ślubną właśnie w górach.

Oczywiście jeżeli tylko pozwoli nam na to pogoda w górach i nasz fotograf będzie mógł się wybrać z nami chociaż na dzień, czy dwa, to taka sesja może być nawet piękniejsza od tych letnich. Co więcej, dzięki kamerom na stokach, nasi bliscy mogą podglądać przebieg naszej sesji. Oczywiście zdjęcia mogą być symboliczne, nie trzeba zjeżdżać ze stoku w sukni ślubnej, wystarczy na przykład welon i gotowe.

ślub zimą

Taki rodzaj sesji ślubnej jest sam w sobie nietypowy, co więcej, możemy do tego podejść na wesoło i zrobić sobie sesję na przykład podczas zjeżdżania z górki na sankach, na przykład w strojach ślubnych. Co więcej, będzie to też wydarzenie dla osób, które akurat będą na przykład sprawdzały pogodę na stoku korzystając z jednej z kamer, a jest takich sporo, zobacz http://bluesky24.info/ i akurat natrafią na naszą sesję. Warto też pamiętać, że mimo iż będzie to ślub w zimie i możemy trafić na naprawdę niskie temperatury, to po kilku latach przy oglądają zdjęć, będą do nas wracały same najfajniejsze wspomnienia i nikt już wtedy nie będzie pamiętał, że było zimo. Jeśli w razie zainteresował Was temat kamer na stokach, wejdźcie tutaj i doczytajcie na ich temat. Fajna sprawa!