piątek, 20 wrzesień 2019

Mini dla panny młodej

biala sukniaKiedyś, był bardzo mały wybór jeżeli chodzi o suknie ślubne. Kobiety często albo miały pożyczone suknie, albo same je sobie szyły. Wiadomo też, że wyglądały zupełnie inaczej niż obecnie. Często też panny młode musiały iść do ślubu w tym co miały dostępne.

Nie było tak jak teraz, całej masy sklepów z sukniami, różne kroje, długości, kolory, materiały, czy też dodatki, wszystko co tylko panna młoda sobie wymyśli. Nawet ten sam model sukni ślubnej może mieć tyle swoich wariacji, że każda suknia będzie wyglądała zupełnie inaczej. Ostatnio też zrobiła się moda na krótkie suknie, ale nie takie do łydki, tylko dużo krótsze.

Natomiast trzeba pamiętać, że do takiej suknie, trzeba mieć zadbane nogi, w końcu będą cały czas widoczne. Należy też uważać na to, czy w tańcu suknia nie kręci się za mocno i czy za dużo nie pokazuje. Nie do każdej figury taka suknia też będzie pasowała. Trzeba więc się mocno zastanowić, jeżeli podobają nam się akie modele – po co też wysłuchiwać przez całe wesele od babć i cioć, że ma się nieprzyzwoitą suknię.