piątek, 20 wrzesień 2019

Gdzie na wieczór kawalerski (lub panieński)?

wieczór kawalerskiW ostatnim czasie, niezwykle dużą popularnością mogą się pochwalić Pokoje zagadek. Jest to fenomenalna rozrywka, która umożliwia poprawiać pracę zespołową a także rozwiązywanie tajemnic w określonym czasie.

Wskazane jest się tam udać w grupie naszych znajomych bądź rodziny. Można też zorganizować tam imprezy np. urodziny, a w związku z tym, że w większości tego typu miejsc jest kilka pokoi - tajemnic więc możemy się tam również wybrać w większej grupie.

Ostatnimi czasy niezwykle atrakcyjne stało się urządzanie wieczorów panieńsko - kawalerskich w exit roomach. W szczególności, jeżeli są to kameralne uroczystości. Najczęściej przychodzą dwie drużyny, jedna ze strony przyszłej Panny Młodej, a druga narzeczonego oraz dzielą się na 2 pomieszczenia, a później ze sobą rywalizują, komu pierwszemu uda się rozwiązać zagadkę ukrytą w tajemniczych pomieszczeniach. Po wyjściu z pokojów narzeczeni idą dalej świętować ostatnie dni swojej wolności i świętować zwycięstwo.

Exit roomy to także rewelacyjna zabawa dla fanów seriali kryminalnych - w każdym pomieszczeniu, tak jak w każdym odcinku znajduje się inna tajemnica. Dzięki takim grom możemy się poczuć jak na przykład Sherlock Holmes oraz Watson. W dodatku opłaty w takich pokojach za osobę, są porównywalne do cen biletów kinowych, natomiast jest to rozrywka, która spowoduje, iż będziemy musieli wytężyć swe umysły, lecz też będziemy się super bawić. Ważne wydaje się również to, że nie każdej grupie uda się znaleźć rozwiązanie w przeznaczonym czasie tym samym jeżeli nam się uda, to możemy być z siebie dumni.wieczór kawalerski w escape roomie
W czasie takich gier jesteśmy w stanie się również dowiedzieć czegoś więcej odnośnie współtowarzyszy. W pokojach zagadek istnieje mnóstwo zadań, które wymagają przeróżnych umiejętności od uczestników i wtedy okazuje się, który z naszych kolegów jakie posiada umiejętności. Pokoje zagadek coraz częściej też są stosowane w celach integracyjnych. Dużo korporacji wynajmuje pokoje dla swoich pracowników, którzy później losują do jakiego pokoju trafią. Przez wzgląd na to pracodawca może wymieszać pracowników szeregowych z pracownikami wyższego szczebla, albo biurowymi. Pozwala to się bliżej zapoznać w ramach danej firmy co wpływa na stosunki w pracy. Jak można zauważyć pokoje tajemnic są dla każdego i na dowolną okazję.