piątek, 01 lipiec 2022

Gdzie szukać sali

sala weswlna

Zawsze kiedy szykujemy się do wyprawienia wesela, musimy ustalić miejsce, gdzie odbędzie się cala impreza. Jest to szczególnie ważne, kiedy przyszłych małżonków dzieli duża odległość. Musimy bowiem ustalić gdzie będzie najlepiej dojechać.

Warto przeliczyć ile osób będzie z konkretnej strony, żeby zaplanować, co będzie lepsze – którą rodzinę łatwiej będzie przewieźć w konkretne miejsce. Oczywiście o ile w ogóle jest u nas taka tradycja, bo wiadomo, że w każdych stronach są inne zwyczaje. Nie w każdej rodzinie jest tradycja, żeby przywozić gości na salę, w niektórych stronach, każdy z rodziny sam sobie organizuje przejazd.

Natomiast jeżeli postanowimy, że zapewniamy naszej rodzinie i znajomym transport z kościoła na salę, to warto przeliczyć ile osób będzie z konkretnych stron i wtedy ustalić gdzie najlepiej szukać sali, żeby na przykład przywieźć tylko jedną stronę rodziny, żeby nie wydać zbyt dużo na ten element, a reszta, czyli osoby, które są z okolic, mogą wrócić spokojnie, samodzielnie do domu.