poniedziałek, 16 maj 2022

Ślub

Wesele w rustykalnym klimacie

buffet ga1aff8d30 640Domy zbudowane z bali (sprawdź na tym przykładzie) posiadają niepowtarzalny, rustykalny klimat. Z tego powodu regularnie wykorzystuje się tą technikę budowania w miejscach, które mają zapaść w pamięć gości. Są to na przykład sale weselne i ośrodki sportowe w górach. Jasne, że nie każdy lubią wesela w rustykalnym klimacie, jednakże, imprezy zorganizowane w klimatycznej sali umiejscowionej gdzieś na uboczu, będą miały swoją wyjątkową atmosferę. A po przebudzeniu będziemy mieli możliwość… wypocząć po intensywnej imprezie w spokojnym otoczeniu ;) Tak samo ma się rzecz z ośrodkami sportowymi. Tutaj raczej mniejsza ilość osób ma obiekcje w kwestii stylu – co jest bowiem bardziej stosownego niż po długim dniu jazdy na nartach czy snowboardzie wrócić do przytulnego ośrodka w typowym góralskim klimacie?

Czytaj więcej: Wesele w rustykalnym klimacie

Jak zadbać o przyjemny klimat w lokalu

business gc7e719384 640W ogarniającym nas świecie jesteśmy w stanie zobaczyć wysyp budowli, jakie są wykończone w modernistycznym stylu. Prosta kompozycja, moc tafli szklanych i subtelna kolorystyka. Nurt nowoczesny stał się w tym momencie ogromnie popularny. Także wnętrza zaprojektowane są w tym profilu. I nie ma się co dziwić w tak szybko zmieniających się czasach, w których technika gna do przodu codziennie. Jakim sposobem jednak innowacyjność połączyć z wcześniej obecną tradycją?

Czytaj więcej: Jak zadbać o przyjemny klimat w lokalu

Jak prawidłowo zaplanować czas na przygotowanie ślubu

  • Kategoria: Ślub
  • Opublikowano: niedziela, 12 wrzesień 2021 08:10
  • Super User
  • Odsłony: 236

wedding photography 5582980 640Większość osób planując śluby pragnie, żeby ów dzień był dla nich niezwykły. Dlatego wszelkie atrakcje związane z ów dniem są w znacznym stopniu wcześniej załatwiane i pod warunkiem, że to możliwe, optymalizowane. Jeżeli i Ty masz tego typu ambarasy, sprawdź, w jaki sposób można je rozwiązać.

Czytaj więcej: Jak prawidłowo zaplanować czas na przygotowanie ślubu

Planowanie urlopu na ślub

podróż poślubnaPrzy okazji zamążpójścia pracownikowi przysługuje tak zwany urlop okolicznościowy – są to dodatkowe dwa dni w okolicy dnia ślubu. Zwykle jednak te dodatkowe dni to za mało i pracownicy planujący ślub chcą wziąć wtedy więcej wolnego i połączyć go z miesiącem miodowym.

Czytaj więcej: Planowanie urlopu na ślub