piątek, 23 luty 2024

Ślub

Jakim samochodem do ślubu?

  • Kategoria: Ślub
  • Opublikowano: poniedziałek, 06 listopad 2023 14:30
  • Super User
  • Odsłony: 288

classic car 584118 1280Każda przyszła para młoda chciałoby, by każdy detal w czasie ślubu był dograny. Odnosi się to też do pojazdu ślubnego. Samochód ślubny ma na celu przewozić pana i panią młodą na ceremonię, a później na wesele. Często przyszli małżonkowie zdecydowani są na to, żeby oprawa wizualna była dostosowana do akcentu wiodącego imprezy. Tym bardziej, kiedy jednocześnie jest on elementem scenografii podczas sesji nowożeńców.

Czytaj więcej: Jakim samochodem do ślubu?

Wybór samochodu ślubnego

  • Kategoria: Ślub
  • Opublikowano: czwartek, 01 grudzień 2022 10:21
  • Super User
  • Odsłony: 267

stretch limousine g1647a4968 1920Do zaplanowania wesela sporo par przygotowuje się miesiącami. Ustala wszelkie detale zamawiając dom weselny, catering, przygotowując listę zaproszonych i kupując suknię, zamawiając stylistkę czy fryzjera. Istotnym elementem jest także samochód, jaki ma przetransportować młodych najpierw do kościoła, a następnie na salą weselną. Dla wielu jest to istotna rzecz, aby zaprezentować się w nienagannym stylu, jaki ma pozostać we wspomnieniach zaproszonych. W jaki sposób w takim razie dobrze wybrać pojazd na ten dzień?

Czytaj więcej: Wybór samochodu ślubnego

Wesele w rustykalnym klimacie

buffet ga1aff8d30 640Domy zbudowane z bali posiadają niepowtarzalny, rustykalny klimat. Z tego powodu regularnie wykorzystuje się tą technikę budowania w miejscach, które mają zapaść w pamięć gości. Są to na przykład sale weselne i ośrodki sportowe w górach. Jasne, że nie każdy lubią wesela w rustykalnym klimacie, jednakże, imprezy zorganizowane w klimatycznej sali umiejscowionej gdzieś na uboczu, będą miały swoją wyjątkową atmosferę. A po przebudzeniu będziemy mieli możliwość… wypocząć po intensywnej imprezie w spokojnym otoczeniu ;) Tak samo ma się rzecz z ośrodkami sportowymi. Tutaj raczej mniejsza ilość osób ma obiekcje w kwestii stylu – co jest bowiem bardziej stosownego niż po długim dniu jazdy na nartach czy snowboardzie wrócić do przytulnego ośrodka w typowym góralskim klimacie?

Czytaj więcej: Wesele w rustykalnym klimacie

Jak zadbać o przyjemny klimat w lokalu

business gc7e719384 640W ogarniającym nas świecie jesteśmy w stanie zobaczyć wysyp budowli, jakie są wykończone w modernistycznym stylu. Prosta kompozycja, moc tafli szklanych i subtelna kolorystyka. Nurt nowoczesny stał się w tym momencie ogromnie popularny. Także wnętrza zaprojektowane są w tym profilu. I nie ma się co dziwić w tak szybko zmieniających się czasach, w których technika gna do przodu codziennie. Jakim sposobem jednak innowacyjność połączyć z wcześniej obecną tradycją?

Czytaj więcej: Jak zadbać o przyjemny klimat w lokalu