wtorek, 05 grudzień 2023

Jak dobrać właściwą suknię na ślub?

chinskaKrój sukni ślubnej powinien być dobrany do Twojej sylwetki. Właściwy wybór wymaga od nas fachowej wiedzy, poświęconej energii, ale również znajomości własnego rodzaju ciała.

Przed tym jak zaczniesz podróż do sklepu, zastanów się, jaki rodzaj sylwetki reprezentujesz a także które elementy twojego ciała pragniesz schować, a które wyeksponować.

Przed zakupem kreacji ślubnej pamiętaj, iż czasem zamówiona kreacja ślubna dotrze do Ciebie po terminie kilku miesięcy, jeśli potrzebujesz sukni od projektanta. Jeśli sukienka planuje być szyta na miarę, to oczekuje Ciebie moc przymiarek i godzin straconych u krawcowej. Przed doborem sukienki ślubnej ustalcie wspólnie z narzeczonym charakter wesela. Spytaj się jakim budżetem obracacie oraz ile możecie wydać na sukienkę ślubną. Nie pragniesz przecież, żeby Twoja droga kreacja ślubna stała się źródłem sprzeczki , dodatkowo, ażeby skutecznie popsuła wam tenże ważny dzień.

tradycyknaSuknia ślubna o kroju tradycyjnym ma perfekcyjnie dopasowaną górę również duży dół. Najczęściej składa się z dwóch części. Centralna faza to gorset i druga – spódnica. Ten typ sukni ślubnej w szczególności zalecany jest paniom o bardzo zarysowanej talii.

suknia empireSuknia ślubna w stylu empire może mieć delikatne rękawki lub skrzydła. Ma odcięcie pod biustem, dół jest jednakże mało puszczony. Linia odcięcia jest najczęściej podkreślona eleganckim pasem. Sukienka weselna tego gatunku optycznie wydłuża sylwetkę. Poświęcona jest szczególnie dla niskich pań, a dodatkowo tych wyższych bez wyraźnie określonej budowy.

 

princessKolejny typ to kreacja typu princess. Ta suknia zaopatrzona jest w krajania francuskie. Wyciągają one optycznie budowę oraz wyszczuplają talię. Suknia jest dostosowana w biuście i w talii , natomiast rozciąga się ku dołowi. Wzór taki stanowi korzystny fason dla każdego typu postawy i efektywnie potrafi ukryć nadmierne kilogramy.

litera ASukienka w układzie litery A zalecana jest dla dużych klientek. To idealny fason sukni, który rozszerza się od biustu ku dołowi. Proponowana jest faktycznie dla niskich kobiet, jak także dla tych okrągłych. Mogą ją włożyć niższe panny młode z lekką nadwagą.