wtorek, 05 grudzień 2023

Wybór samochodu ślubnego

  • Kategoria: Ślub
  • Opublikowano: czwartek, 01 grudzień 2022 10:21
  • Super User
  • Odsłony: 242

stretch limousine g1647a4968 1920Do zaplanowania wesela sporo par przygotowuje się miesiącami. Ustala wszelkie detale zamawiając dom weselny, catering, przygotowując listę zaproszonych i kupując suknię, zamawiając stylistkę czy fryzjera. Istotnym elementem jest także samochód, jaki ma przetransportować młodych najpierw do kościoła, a następnie na salą weselną. Dla wielu jest to istotna rzecz, aby zaprezentować się w nienagannym stylu, jaki ma pozostać we wspomnieniach zaproszonych. W jaki sposób w takim razie dobrze wybrać pojazd na ten dzień?

 

Czterokołowiec, na jaki zdecyduje się dwoje młodych, bez wątpienia powinien być elegancki. Nie mniej ważne jest też komfort. Znaczące też żeby auto było przestronne – ze względu na często obszerne wymiary stroju panny młodej. Popularność zyskuje wypożyczenie auta zabytkowego. Część jednak pozostanie przy pojeździe bardziej tradycyjnym. Wiele osób stawia na pożyczenie limuzyny.

wedding gdb0dbe970 1920Zdecydowanie przeważnie wybieraną kolorystyką przez młodych jest biel. Oznacza on cnotę i świeżość. Niekiedy jednakże nowożeńcom zależy na fakcie, aby samochód współgrał z barwą charakteru ślubu, stroju, czy dekoracji sali weselnej.

Nierzadko w pakiecie z samochodem ślubnym - firmy, które wynajmują takie auta – również wynajęcie osobistego kierowcy. Chociaż nowożeńcy nie we wszystkich przypadkach sięgają po tego typu wyjście, ochoczo angażując osobę z bliskiej rodziny lub pośród przyjaciół.

I jakkolwiek to jasne – to na zwieńczenie jeszcze jedna ważna sprawa – samochód musi być w nienagannym stanie i być kompletnie bezawaryjny.
Wyobraźcie sobie co by było, gdyby podczas drogi na przysięgę, samochód zwyczajnie stanął na skrzyżowaniu i już nie ruszył z miejsca?