wtorek, 05 grudzień 2023

Gastronomia

Jak gustownie urządzić ogródek restauracyjny?

summer 1277076 640Kierownicy kawiarni powinni zatroszczyć się sporo tematów, by ich placówka okazała się opłacalna. Istotny jest zarówno wystrój samego lokalu, jak i przestrzeń zewnętrzna, tj. werandy i ogrody. Współcześnie dostępnych jest szereg interesujących opcji ich zagospodarowania, które powodują, iż teren na zewnątrz restauracji stanie się ciekawa dla gości.

Czytaj więcej: Jak gustownie urządzić ogródek restauracyjny?

Promocja produktów wege – jak zaprezentować się na rynku?

wege jutro 1Aktualnie można spostrzec duże zainteresowanie, a także wzrost popytu na wyroby wegetariańskie. To wynik faktu, że dla o wiele większej liczby osób liczy się poprowadzenie racjonalnego trybu życia, a taki można osiągnąć na przykład wtedy, kiedy sięga się po właściwe wyroby. Z tej przyczyny o wiele częściej w domach Polaków, jak i w punktach z branży gastronomicznej można spotkać potrawy niezawierające składników odzwierzęcych.

Czytaj więcej: Promocja produktów wege – jak zaprezentować się na rynku?

Na czym polega sukces dobrej pizzerii?

pizza g719e1fa18 640Pizzeria to działalność gospodarcza, która, od wielu lat cieszy się popularnością w Polsce. Po części jest to związane z prostotą w przygotowaniu i konsumpcji, a z drugiej strony z mnogością opcji oraz produktów, jakie można wykorzystać do potrawy włoskiej. niedawno można spostrzec wzrastającą rywalizację wśród restauracji w różnych miejscowościach, w tym również we Wrocławiu.

Czytaj więcej: Na czym polega sukces dobrej pizzerii?