poniedziałek, 17 czerwiec 2024

Restauracja - a system jednego klucza

conference room g91f7393d9 640W obecnych czasach sporo pensjonatów oraz restauracji nie wie jak porządnie zatroszczyć się o poczucie bezpieczeństwa swoich gości. Przeczytaj co powinieneś uczynić, aby Twoje ośrodki były wiecznie bezpieczne i dawały gruntowny luksus turystom, dzięki czemu będą oni potrafili wykorzystać dobrze wolne dni poznając pobliskie obszary.

Jedną z ważnych kwestii są optymalne zamki do drzwi. Prowadząc własny hostel jesteś zobligowany zatroszczyć się o to, by każdy z wczasowiczów był zabezpieczony podczas urlopu, i wtedy jest wewnątrz, jak i wówczas gdy rusza na wycieczkę. Takie rozwiązanie może zaręczyć wyłącznie system jednego klucza w drzwiach. Dzięki temu goście obiektu mogą nie tylko otwierać własny apartament, ale także przejścia do wc, czy wejściowe. Tego typu podejście jest szczególnie korzystne jeśli masz w swym budynku min. kilkanaście pokoi. W tym momencie pojawia się pytanie – jak to działa? System jednego klucza ma sporo malutkich otworów, które dopasowują się do przeróżnych zamków. Idea tego pomysłu jest niezwykle przeanalizowana, albowiem 1-dnym nadrzędnym kluczykiem wolno otworzyć wszystkie drzwi znajdujące się w hotelu, a innym, pozornie wyglądającym podobnie kluczykiem otworzymy już tylko nieliczną część spośród nich.

conference room g5add36f3e 640Montując wkładki do drzwi z systemem jednego klucza do swojej gastronomii hotelowej, możemy zezwolić zaufanym pracownikom na korzystanie z istotniejszych modułów, a dla niższych szczebli dane pomieszczenia pozostaną niedostępne. Zamki z systemem jednego klucza nie wyłącznie zapewnią poczucie bezpieczeństwa w Twej stołówce, ale także wesprą przy organizowaniu towaru. Jednostka, która odpowiada za towar Twojego pensjonatu będzie mogła uzyskać klucz, który otwiera jedynie wejście do zaplecza, lub alternatywnego modułu, w jakim magazynowane są wyroby. Przy użyciu tego dostawca będzie mógł przywieźć świeżusieńkie produkty nad ranem, bez potrzeby nadzoru przez pracowników Twej restauracji. Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć swój hotel i knajpę przed obcymi osobami, a także zminimalizować wolumen kluczy dzierżonych przez obsługę, warto skorzystać z systemu klucza master key. To najprostsze rozwiązanie i nie tak drogie jakby się mogło wydawać.